yanan ocak

koçak enerji

Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Koçak Enerji, üstlendiği tüm projelerde ısıtma ve altyapı sektöründeki yenilikleri yakından takip etmektedir.

Köklü ve dinamik firma algısını bünyesinde barındıran Koçak Enerji, yıllara uzanan mühendislik bilgi ve birikimini teknoloji ile bütünleştirmekte, teknik tecrübesini kalite ile özdeşleştirmektedir.

Deneyimli kadrosuyla planladığı her projeyi zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlayan firmamız, doğalgaz, radyant ısıtma, mekanik tesisar, buhar tesisatları,altyapı polietilen hatları ve altyapı çelik hatları alanında hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana sahip olduğu üstün sertifiklar ile hizmet ağını genişleten Koçak Enerji, ESGAZ güvencesiyle Eskişehir’deki şehir içi dağıtım şebekesine ait iç tesisat ve servis hatlarının faaliyetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra Akdeniz bölgesinde üstlendiği faaliyetlerde Adana, Mersin, Osmaniye, Antakya gibi şehir ve ilgili ilçelerde hizmet sunmaktadır.